landscape

Samenstelling gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn

Om de zes jaar verkiezen de kiesgerechtigde inwoners van de gemeente Heuvelland 19 raadsleden. De gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn komen maandelijks bijeen. De zittingen zijn grotendeels openbaar. De agenda en de besluiten worden bekend gemaakt aan de bevolking via de webpagina. Geïnteresseerden kunnen de openbare zittingen bijwonen.

De huidige raad werd verkozen op 14 oktober 2018, geïnstalleerd op 2 januari 2019 en zetelt tot einde 2024.

2019-01-08 Gemeenteraad installatievergadering 650

Op deze foto zien we van links naar rechts: Evelyne Gaudissabois, Geert Debergh, Sarah Vandelanotte, Carla Cardinael, Bernard Heens, Ivo Fonteyne, Ward Dierickx, Bert Doise, Bart Vanacker, Lieve Veraverbeke-D’Haene, Bieke Dewaele, Luc Caenepeel, Jolien Deklerck en Eddy Gryson. Zittend zien we van links naar rechts: Hilde Stragier, Dirk Baekelandt, Marc Lewyllie, Wieland De Meyer en Jean-Pierre Geelhand de Merxem.

VOORZITTER  

Bert Doise
Voorzitter

Begoniapark 18, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 0474/57 33 26
E bert.doise@heuvelland.be
Gemeentebelangen

GEMEENTEBELANGEN  12 zetels

Dirk Baekelandt
2e schepen

Wijtschatestraat 57, 8950 Heuvelland (Wijtschate)
T 0495/21 54 59
E dirk.baekelandt@heuvelland.be  

Luc Caenepeel

Lindestraat 2, 8950 Heuvelland (Wulvergem)
T 0496/23 64 46
E luc.caenepeel@heuvelland.be

Wieland De Meyer
1e schepen

Polenlaan 12, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0494/23 15 35
E wieland.demeyer@heuvelland.be

Jolien Deklerck

Houthemstraat 2, 8950 Heuvelland (Wijtschate)
T 0494/23 90 67
E jolien.deklerck@heuvelland.be

Bieke Dewaele

Niepkerkestraat 76, 8950 Heuvelland (Nieuwkerke)
T 0470/67 09 93
E bieke.dewaele@heuvelland.be

Jean-Pierre Geelhand de Merxem 
3e schepen

Jean-Pierre Geelhand de Merxem 
Nieuwstraat 9 A, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0476/58 16 41
E jeanpierre.geelhanddemerxem@heuvelland.be

Eddy Gryson

Dikkebusstraat 177, 8950 Heuvelland (Loker)
T 0477/69 26 60
E eddy.gryson@heuvelland.be

Marc Lewyllie
Burgemeester

Bossenstraat 10, 8950 Heuvelland (Wijtschate)
T 057/45.04.64 (gemeentehuis) – 0476/73 45 04
E marc.lewyllie@heuvelland.be 

Hilde Stragier
Voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst

Polenlaan 5, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0477/44 82 80
E hilde.stragier@heuvelland.be

Bart Vanacker

Dikkebusstraat 105, 8950 Heuvelland (Loker)
T 0496/63 69 30
E bart.vanacker@heuvelland.be

Lieve Veraverbeke-D’Haene

Seulestraat 98 A, 8950 Heuvelland (Nieuwkerke)
T 0476/51 54 53
E lieve.dhaene@heuvelland.be

CD&V – 5 zetels

Carla Cardinael

Nieuwstraat 13, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0495/72 13 26
E carla.cardinael@heuvelland.be

Geert Debergh

Poperingestraat 29c, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 0479/43 82 21 of 057/33 95 14
E geert.debergh@heuvelland.be

Evelyne Gaudissabois

Kauwakkerstraat 6, 8950 Heuvelland (Dranouter)
T 0497/26 11 13
E evelyne.gaudissabois@heuvelland.be  

Bernard Heens

Bassevillestraat 2, 8950 Heuvelland (Nieuwkerke)
T 057/44 41 55
E bernard.heens@heuvelland.be

Sarah Vandelanotte

Dikkebusstraat 78, 8950 Heuvelland (De Klijte)
T 0478/75 20 17
E sarah.vandelanotte@heuvelland.be

NV-A – 2 zetels

Ward Dierickx

Bellestraat 13A, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 057/44 63 63
E ward.dierickx@heuvelland.be  

Ivo Fonteyne

Bellestraat 13g, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 057/44 60 75 of T 0496/24 50 17
E ivo.fonteyne@heuvelland.be

 

Deel deze pagina