landscape

Samenstelling gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn

Om de zes jaar verkiezen de kiesgerechtigde inwoners van de gemeente Heuvelland 19 raadsleden. De gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn komen maandelijks bijeen. De zittingen zijn grotendeels openbaar. De agenda en de besluiten worden bekend gemaakt aan de bevolking via de webpagina. Geïnteresseerden kunnen de openbare zittingen bijwonen.

De huidige raad werd verkozen op 14 oktober 2018, geïnstalleerd op 2 januari 2019 en zetelt tot einde 2024.

VOORZITTER  

Bert Doise 150

Bert Doise
Voorzitter

Begoniapark 18, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 0474/57 33 26
E bert.doise@heuvelland.be
Gemeentebelangen

GEMEENTEBELANGEN  12 zetels

Dirk Baekelandt 150

Dirk Baekelandt
2e schepen

Wijtschatestraat 57, 8950 Heuvelland (Wijtschate)
T 0495/21 54 59
E dirk.baekelandt@heuvelland.be  

Luc Caenepeel 150

Luc Caenepeel

Lindestraat 2, 8950 Heuvelland (Wulvergem)
T 0496/23 64 46
E luc.caenepeel@heuvelland.be

Wieland De Meyer 150

Wieland De Meyer
1e schepen

Polenlaan 12, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0494/23 15 35
E wieland.demeyer@heuvelland.be

Jolien Deklerck 150

Jolien Deklerck

Houthemstraat 2, 8950 Heuvelland (Wijtschate)
T 0494/23 90 67
E jolien.deklerck@heuvelland.be

Bieke Dewaele 150

Bieke Dewaele

Niepkerkestraat 76, 8950 Heuvelland (Nieuwkerke)
T 0470/67 09 93
E bieke.dewaele@heuvelland.be

Jean-Pierre Geelhand de Merxem 150

Jean-Pierre Geelhand de Merxem 
3e schepen

Nieuwstraat 9 A, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0476/58 16 41
E jeanpierre.geelhanddemerxem@heuvelland.be

Eddy Gryson 150

Eddy Gryson

Dikkebusstraat 177, 8950 Heuvelland (Loker)
T 0477/69 26 60
E eddy.gryson@heuvelland.be

Marc Lewyllie 150

Marc Lewyllie
Burgemeester

Bossenstraat 10, 8950 Heuvelland (Wijtschate)
T 057/45.04.64 (gemeentehuis) – 0476/73 45 04
E marc.lewyllie@heuvelland.be 

Hilde Stragier 150

Hilde Stragier
Voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst

Polenlaan 5, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0477/44 82 80
E hilde.stragier@heuvelland.be

Bart Vanacker 150

Bart Vanacker

Dikkebusstraat 105, 8950 Heuvelland (Loker)
T 0496/63 69 30
E bart.vanacker@heuvelland.be

Lieve Veraverbeke-D'Haene 150

Lieve Veraverbeke-D’Haene

Seulestraat 98 A, 8950 Heuvelland (Nieuwkerke)
T 0476/51 54 53
E lieve.dhaene@heuvelland.be

CD&V – 5 zetels

Carla Cardinael 150

Carla Cardinael

Nieuwstraat 13, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0495/72 13 26
E carla.cardinael@heuvelland.be

Geert Debergh 150

Geert Debergh

Poperingestraat 29c, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 0479/43 82 21 of 057/33 95 14
E geert.debergh@heuvelland.be

Evelyne Gaudissabois 150

Evelyne Gaudissabois

Kauwakkerstraat 6, 8950 Heuvelland (Dranouter)
T 0497/26 11 13
E evelyne.gaudissabois@heuvelland.be  

Bernard Heens 150

Bernard Heens

Bassevillestraat 2, 8950 Heuvelland (Nieuwkerke)
T 057/44 41 55
E bernard.heens@heuvelland.be

Sarah Vandelanotte 150

Sarah Vandelanotte

Dikkebusstraat 78, 8950 Heuvelland (De Klijte)
T 0478/75 20 17
E sarah.vandelanotte@heuvelland.be

NV-A – 2 zetels

Ward Dierickx 150

Ward Dierickx

Bellestraat 13A, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 057/44 63 63
E ward.dierickx@heuvelland.be  

Ivo Fonteyne 150

Ivo Fonteyne

Bellestraat 13g, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 057/44 60 75 of T 0496/24 50 17
E ivo.fonteyne@heuvelland.be

Algemeen directeur
Algemeen directeur (4) Voorkeursfoto 150 Jef Huyghe

Bergstraat 24, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 057 45 04 50
E jef.huyghe@heuvelland.be 

 

Deel deze pagina